Mistrzostwa Świata Formuły 1

Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym cyklem wyścigów są Mistrzostwa Świata Formuły 1. Ich nieprzerwalna edycja, trwającą od 1950 roku, wyznaczyła kierunek współczesnej motoryzacji. Dzięki wprowadzanym rozwiązaniom do wyścigowych bolidów Formuły 1, inżynierowie byli w stanie nie tylko udoskonalać samochody wyścigowe, lecz również poprawiać osiągi zwykłych samochodów osobowych. Pierwsze edycje zawodów, rozgrywane na torach Europy doprowadziły do globalnego rozpowszechnienia się wyścigów wchodzących w jej skład i obecnie organizowane są na niemalże wszystkich kontynentach, wyłączając jedynie Antarktydę.

Katalizatory.pro skup Radom

Zasady mistrzostw określają przepisy regulowane przez Fédération Internationale de l’Automobile, które zakładają między innymi, że starty w poszczególnych miastach nazywane są Grand Prix. Uczestnicy wyścigów swoje umiejętności mogą sprawdzić na torach wytyczonych po ulicach miast lub na specjalnie stworzonych do tego celu lokalizacjach. Polska również miała swojego reprezentanta w Mistrzostwach Świata Formuły 1, którym był Robert Kubica. Jeździł on w latach 2006-2010 najpierw dla niemieckiego BMW, a następnie dla zespołu Renualt.

Montując na dachu markowe belki poprzeczne do relingów dachowych masz pewność, że wytrzymają one wiele podróży http://katalizatory-wielkopolskie.pl/wrzesnia.html