Suzuki Grand Vitara

Samochody typu SUV są bardzo charakterystycznymi samochodami, które z pewnością przekonują szerokim wachlarzem swoich zastosowań. Najbardziej podkreślanym przez producentów elementów jest fakt, iż SUV-y są wielofunkcyjne i sprawdzają się w różnych warunkach.

Tak samo sprawa prezentuje się w przypadku produktu Suzuki, a mowa tu o modelu Grand Vitara, który swoją premierę miał w 1998 roku. Był on produkowany przez 7 lat, a w motoryzacji jest to bardzo długo.

www.fuscher.com.pl

Warto zauważyć, że nawet jak na SUV-a samochód prezentuje się jako bardzo masywny. Jest to jednak bardzo pozorne wrażenie, gdyż długość nadwozia nie wynosi nawet 4 metrów.

Oznacza to, że samochód bardzo dobrze sprawdza się w warunkach miejskich, a właśnie o to chodzi w aucie, które predysponuje do miana sportowo-osobowego. Grand Vitara była produkowana do 2005 roku, kiedy to zaprezentowano nową generację tego samochodu.

Od poprzednika różniły ją przede wszystkim względy estetyczne. W latach 2002- 2005 nie sprzedawano już tylu egzemplarzy pierwszej generacji, a powodów tego upatrywano w tym, że zarówno jego zewnętrzny i wewnętrzny design był przestarzały.

motocykle honda przegląd rejestracyjny