Szafy typu komandor

Szafy typu komandor są idealnym rozwiązaniem niemal dla każdego domu. Pozawalają zyskać dużo przestrzeni, optycznie potrafią także zwiększyć powierzchnię pomieszczeń, a przede wszystkim są bardzo wygodne i praktyczne w użytkowaniu. Komandory najczęściej montuje się w korytarzach oraz przedpokojach.

Praktycznie nie zajmują one powierzchni użytkowej, a potrafią schować niemal wszystko. Ich główną zaletą jest to, że swoją konstrukcją zakrywają całą ścianę, przez co odnosi się wrażenie, że pomieszczenie jest większe – zwłaszcza, jeżeli drzwi szafy będą miały formę lustra. Dzięki zamontowaniu komandora w domu unikniesz wrażenia, że wnętrze jest zagracone.

www.rdao.pl

Wszystko będzie bowiem dobrze schowane, a ty nie poczujesz, że cokolwiek zabiera ci powierzchnię. Komandory mają też ten plus, że pozwalają przechowywać rzeczy, których aktualnie zupełnie nie potrzebujesz, nie utrudniając jednocześnie korzystania z szafy. To dzięki temu, iż w komandorze rzeczy możesz składować nawet na wysokościach przy suficie – przy tradycyjnej szafie takie rozwiązanie nie miałoby racji bytu.

http://www.thermofloc-polska.com/ owalne wanny