Toyota RAV 4

Jednym z najpopularniejszych modeli SUV-ów na świecie jest bez wątpienia Toyota RAV 4. Ten model samochodu debiutował w 1994 roku, a od tego czasu powstała już jego czwarta wersja. Jest to jeden z modeli, który zapoczątkował falę tzw. samochodów rekreacyjnych (RAV to skrót od Recreational Active Vehicle) z napędem na 4 koła, co znacznie ułatwia poruszanie się w trudnym terenie. Obecna, czwarta wersja tego samochodu, która została wprowadzona na rynek w 2013 roku charakteryzuje się przede wszystkim zmianami kosmetycznymi.

rugby-feniks.pl

Auto jest przede wszystkim dłuższe – o 20,5 cm, szersze o 3 cm i niższe o 2,5 cm. Oprócz tego zrezygnowano z produkcji tego auta w wersji 7-osobowej. Większość zmian, które wprowadza Toyota w nowych wersjach tego modelu dotyczy głównie przebudowy pewnych elementów, albo modernizacja np. podwozia. Jest to jeden z najpopularniejszych SUV-ów w Polsce.

Wśród SUV-ów najczęściej wybieramy auta pochodzące z Azji, a jeśli chodzi o rynek wtórny, jest to jeden z najchętniej poszukiwanych modeli wśród internautów.

https://www.danoil.pl/glikol-etylenowy-ergolid-a-25c-20-l-p-496.html salon toyoty poznań